Über Uns - Likra Tierernährung
efektywne żywienie zwierząt
FIRMA

O LIKRA POLSKA

LIKRA Polska jest w 100% spółką zależną LIKRAGROUP od 2013 roku. Początki jej sięgają firmy „Inntaler Polska” ukierunkowanej na sprzedaż preparatów mlekozastępczych i mieszanek mineralnych. Te dwa segmenty do dziś stanowią trzon działalności gospodarczej w Polsce, ale zostały rozszerzone o koncentraty, wysokoprocentowe premiksy oraz gotowe pasze dla młodych zwierząt. Likra Polska pozyskuje mieszanki paszowe od Likra Tierernährung GmbH, ważnego pioniera przemysłu paszowego w Austrii z ponad 60-letnią tradycją. Ta prywatna firma produkuje wysokiej jakości premiksy, przedmieszki, pasze mineralne, koncentraty oraz gotowe pasze dla wszystkich gatunków zwierząt gospodarskich.

 „efektywne żywienie” - to motto towarzyszy obecności na międzynarodowym rynku Likry i jest obietnicą dla klientów i partnerów handlowych. Jednocześnie oznacza to dla firmy ciągłe podnoszenie kwalifikacji pracowników i dalszy rozwój produktów. W tym celu Likra stale inwestuje w ulepszenia techniczne i szkolenia pracowników.

Nasze standardy jakości & usługi

STRUKTURA SPRZEDAŻY

Ogólnopolska sieć sprzedaży, licząca obecnie ponad 30 prywatnych hurtowni, zapewnia dostawy produktów paszowych dla zwierząt w Polsce. Profesjonalne ich wsparcie zapewniają doskonale wyszkoleni doradcy LIKRA.

Opiekują się klientami i rolnikami, obliczają racje paszowe i zapewniają wsparcie techniczne w stosowaniu produktów LIKRA i preparatów mlekozastępczych Inntaler.

Znajdź kontakt