O nas

O nas

LIKRA Polska jest 100% córką LIKRAGROUP z siedzibą w Linz, która już od ponad 50 lat należy do austriackich prywatnych firm o największym znaczeniu dla przemysłu paszowego. www.likra.com

W 2013 roku LIKRAGROUP nabyła udziały w dotychczasowej firmie Inntaler Polska, która od ponad 20 lat znana jest z najwyższej jakości produktów na polskim rynku paszowym.

Oprócz mieszanek mineralnych dla trzody chlewnej i bydła ważną częścią gamy produktów stanowią również preparaty mlekozastępcze.

Obecnie poza mieszankami mineralnymi i specjałami LIKRA nadal sprzedawane są preparaty mlekozastępcze pod marką Inntaler.

Poprzez wysokie kompetencje LIKRAGOUP w sektorze pasz dla drobiu także LIKRA Polska ma udział na polskim rynku drobiowym.

Wszystkie produkty LIKRA wytwarzane są w dwóch austriackich zakładach LIKRAGROUP.

Wyłącznie najlepsze surowce mieszane są  na najnowocześniejszych liniach produkcyjnych w celu osiągnięcia produktu najwyższej jakości.

 

Polityka jakości

 

LIKRA stosuje standardy jak przy produkcji artykułów spożywczych. Bezpieczeństwo i jakość produktów mają w związku z tym najwyższy priorytet. Aby osiągnąć standardy wysokiej jakości LIKRA poddaje się licznym dobrowolnym systemom certyfikującym.

 

Bazą dla produktów wysokiej jakości jest jakość surowca. Dlatego wszystkie dostarczane surowce podlegają skrupulatnej wewnętrznej kontroli jakości we własnym laboratorium w Linz, jak również dodatkowym kontrolom w zewnętrznych akredytowanych laboratoriach.

 

Wszystkie etapy produkcji są sterowane elektronicznie i są w pełni udokumentowane, umożliwiając wsteczne prześledzenie całego procesu produkcji.

 
Niniejsza strona internetowa używa cookies. Cookies są używane do zarządzania użytkownikami i analiz internetowych, a także pomagają w tworzeniu lepszych stron internetowych dopasowanych do potrzeb użytkowników.
Zaakceptuj
Jeżeli nie życzą sobie Państwo bycia zapisanym, mogą Państwo deaktywować zapis w ochronie danych.
X